شرکت سونی پیکچرز اولین تریلر رسمی ریبوت فیلم The Grudge به تهیه کنند گی سم ریمی را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی ریبوت فیلم The Grudge (کینه) منتشر شده است. شرکت سونی پیکچرز امروز اولین تریلر رسمی قسمت جدید فیلم ترسناک کینه را منتشر کرده که در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات آن هستیم. تمرکز فیلم جدید کینه روی یک خانه نفرین شده خواهد بود که توسط یک روح انتقامجو تسخیر شده و این روح در حال ایجاد عذاب های کشنده و مرگ های بی رحمانه است. ریبوت این فیلم قرار است برداشت متفاوت و جدیدی از این مجموعه باشد.

دمیان بیچیر، آندره آ ریسبرو، جان چو، لین شی، جکی ویور، بتی گیلپین، ویلیام سدلر و فرانکی فایسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Grudge حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

نیکلاس پسی، کارگردان فیلم The Eyes of My Mother (چشم های مادرم) و فیلم Piercing (پیرسینگ)، کارگردانی ریبوت فیلم Grudge را بر عهده داشته است.

وظیفه نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم کینه هم بر عهده جف بولر، نویسنده فیلم The Midnight Meat Train (قطار گوشت نیمه شب) بوده است. همچنین سم ریمی که پیش از این تهیه کنندگی دو قسمت اول نسخه غربی مجموعه ترسناک کینه را بر عهده داشت، به عنوان تهیه کننده اجرایی در ریبوت فیلم The Grudge حضور دارد.

فیلم The Grudge برای اکران در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

زندگی نامه کاترین لانگفورد

رایان رینولدز در آستانه حضور در فیلم Zombieland: Double Tap بود

اولین تریلر رسمی فیلم کینه منتشر شد

فیلم ,the ,کینه ,ریبوت ,grudge ,تریلر ,فیلم the ,the grudge ,ریبوت فیلم ,تریلر رسمی ,اولین تریلر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

یک بغل کاکتوس لاله سرخ(غلامحسین جلالی بجگان) دین وزندگی دبیرستان (نمونه دولتی مهر) شهر خدابنده مدرسه زبان برنامه‌نویسی PYTHON جاده ی زندگــــــــــــــــــی سبدهای برتر بورس studioking mihanhomes طراحي دکوراسيون داخلي ویستا سازه